Home / Nika comeback … powitanie

Nika comeback … powitanie

….. Wracam … wracam do pisania, gotowania od nowa, jedzenia tego  i fotografowania oraz dzielenia się z Wami moimi pomysłami jak i zmaganiami, więc witam Was serdecznie z powrotem tych starych czytelników jak i nowych .

Choroba doprowadziła do tego, że zamknęłam poprzedniego bloga i przybrałam na wadze 40 kg. Teraz postanowiłam nie tylko walczyć z chorobą dalej, ale i powalczyć z kilogramami , więc postanowiłam zachęcona przez przyjaciół ,że całą swoja poprzednią bazę przeważnie autorskich  przepisów  ugotuję  od nowa , zjem ,   i oczywiście schudnę. Przepisów  jest  około 300. A Wy na bieżąco będziecie dostawać porcję tego co ugotuję , obfotografuję i zjem w postaci nowego przepisu. (Ze spraw technicznych … W postach macie miniaturki zdjęć, gdy klikniecie na zdjęcie otworzy się galeria zdjęć ze zdjęciami w pełnym wymiarze ;) )

Jestem ogromną fanką filmu

Julie & Julia

Oglądałam ten film wiele razy. Teraz ja będę Julie . Zaczynam tworzyć nowa historię Nika &Nika 

 

Komentowanie na razie będzie wyłączone z prostego powodu … moja rodzina też mnie potrzebuje i to ze mam zamiar prowadzić tę stronę absolutnie nie może zakłócić tej hierarchii.

Jeszcze raz Was wszystkich serdecznie witam w mojej kuchni  i życzę miłej zabawy  razem ze mną i bawienia się smakami w większości dietetycznych przepisów….. ale nie tylko.

Serdecznie Was pozdrawiam … Nika

 

Ach … zapomniałam … serdecznie Was zapraszam do obejrzenia filmu Julie & Julia  .

 

Dodaj komentarz